nafu
PostWysłany: Wto 13:59, 08 Gru 2009 Powrót do góry

Dołączył: 07 Gru 2009

Posty: 17

Widać która drużyna jest lamerska. A jestem pewnien ze drużyna których było 3 zawodników doskonale by sobie poradziła we 3 Smile Jestem za wami. Wydaje mi się że powinien mecz być powtórzony.

Piotrex1k
PostWysłany: Wto 14:23, 08 Gru 2009 Powrót do góry

Dołączył: 27 Lis 2009

Posty: 19

Skąd: Sokolniki:D

Dokładnie czekamy na najwazniejsza ODPOWIEDZ PERZU ! Mysle ze ona bedzie dobra !Smile)

Perzu

Dołączył: 23 Mar 2009

Posty: 679

Skąd: Rybnik

Myślę, że cała zabawa polega właśnie na rozgrywaniu meczy tym bardziej, że drużyna przeciwna była, a 2 nie potrafiło wejść. Na nas HS czekali 30minut ale tak bardzo chcieliśmy zagrać ten mecz że nawet 30minut nas nie zraziło a was 2 minuty już zniechęciły do zabawy i koniec, przez te 2 minuty pewnie cały plan na wasz dzień legł w gruzach. To WCGAL, a czy na WCG jakby MyM spóźnił się 2 minuty to wyszlibyście z sali i powiedzieli, że w/o? Dla mnie mecz do powtórzenia.

bru
PostWysłany: Wto 14:56, 08 Gru 2009 Powrót do góry

Dołączył: 29 Lis 2009

Posty: 12

Sam ustalasz regulamin a potem się tego nie trzymasz? Nie spóźnili się 2 minuty, bo 2 zawodników nie przyszło w ogóle. Poza tym - jak już pisałem. Mecz był umówiony na 19:30, nie na 19:45 a jeden od nas się śpieszył. Tak czy siak - nie rozumiem Cię, nie stosujesz się do regulaminu. Nie porównój nas do HS, a co do WCG. Wcg to nie jest amatorska liga, tylko największa na świecie, tam nie ma mowy o nie zagraniu jakiegoś meczu.

Widać która drużyna jest lamerska. A jestem pewnien ze drużyna których było 3 zawodników doskonale by sobie poradziła we 3 Jestem za wami. Wydaje mi się że powinien mecz być powtórzony.

pierw z nami wygraj, potem mów, że drużyna lamerska. Co do ich 3 - grali z nami jakieś 10 minut i dostawali najs baty, więc wątpie.

Perzu - sądzisz, że powinniśmy powtórzyc mecz?- zostaw to dla siebie. Regulaminowo wygraliśmy walkoverem i (zaraz pewnie mi usuniesz posta albo coś, ale średnio mnie to boli) nie masz prawa naginac regulaminu. Jeśli jednak masz - to tak samo mógłbyś przypisac wynik 2;0 komuś, kto przegrał 0;2.

@ontop
rozumiem, jakby była 19;47 i by było was 4/5, ale tak nie było. Jeden od was bodajże przyszedł i siedział kilka minut na specu.

przez te 2 minuty pewnie cały plan na wasz dzień legł w gruzach.

plan na cały dzień?oO
taki mecz to zaledwie 30 minut, a pamiętaj, że RL LIFE>CS

Ostatnio zmieniony przez bru dnia Wto 15:03, 08 Gru 2009, w całości zmieniany 4 razy
Perzu
PostWysłany: Wto 15:28, 08 Gru 2009 Powrót do góry

Posty: 679

Aż się pieklicie by wygrać to walkowerem Smile Według mnie po to się zapisuje do ligi by zagrać jak najwięcej meczy. Już tyle było lig z normalnymi klanami gdzie jednym nie pasowało i nie przyszli to zgodzili się zagrać w innym terminie - i to rozumie. Was niestety nie rozumiem, nie chcecie po prostu zagrać, a dlaczego? - nie wiadomo ;p

(zaraz pewnie mi usuniesz posta albo coś, ale średnio mnie to boli)

Przykro mi ;p ale pomyliłeś nas z inną ligą, tu postów takiego typu nie usuwamy ;p

I wejść mi tu nie gadaj, że "nie mam prawa itd" bo mnie to nie rusza, zrób sam taką ligę a potem staraj dogadzać się każdemu i spraw by zostało rozegranych jak najwięcej meczy. Ja też bym chciał no ale sorry ;p Trafie na takich jak wy i pograliśmy... Dam wam to w/o, ale każdy chyba wie i widzi jak sytuacja wygląda ;p dla mnie śmiech na sali ale dobra macie, cieszcie się teraz z winu.

PS.I pamiętaj koleś:

14a. Każda dyskusja z adminem jak i zachowanie wobec niego może być karane pkt karnymi! Pamiętaj, że każda decyzja ADMINA jest niepodważalna i nie ulega dyskusji na forum!

Następnym razem nie będzie już tak wesoło i miło ;p Pa ziomkii! ^^

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.leaguecs.fora.pl Strona Główna -> WCGAL 2009 - CS 1.6 / Eliminacje / Wyniki / 3 kolejka QuA WCGAL Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare